TÄISHOOLDUS PAKETID SINU SÕIDUKILE


TEENUS KIRJELDUS AEG HIND  
DETAILER TALVEPAKETT Põhjalik pesu, savi (Claybar) töötlus, läigestav poleerimine, salongi kuivpuhastus, esitulede taastamine, vaha- või keraamiline töötlus 3-5 päeva al. 320€ Broneeri
ETTEVALMISTUS MÜÜGIKS Põhjalik pesu, savitöötlus, läigestav poleerimine, velgede esikülje pesu, salongi kuivpuhastus, vaha- või keraamiline töötlus. 3-5 päeva al. 390€ Broneeri
DETAILER STANDARD Detailing välispesu, savitöötlus, värvipinna taastav poleerimine, velgede põhjalik pesu, keraamiline kaitsetöötlus 12 kuud. 3-6 päeva al. 599€ Broneeri
DETAILER PREMIUM Detailing välispesu, savitöötlus, värvipinna taastav poleerimine, velgede põhjalik pesu + töötlus (seest/väljast), salongi hooldus + kaitsetöötlus, esiklaasi töötlus, välisplastiku hooldus + töötlus, Esitulede hooldus + kaitsetöötlus, keraamiline kaitsetöötlus 12+ kuud. 6-7 päeva al. 890€ Broneeri
Tähtis on meeles pidada, et iga sõiduk vajab hoolt. Kahjuks Eestis enamasti hoolitakse sõiduki mehaanilisest seisukorrast, kuid mitte keredetailide ja värvi seisukorrast. Detailer tõestab, et korralikult tehtud sõiduki Detailing ehk nn. Premium autopesu + sõiduki keraamiline kaitsmine hoiab sinu auto värvi head seisukorda aastaid.

Lisaks aitab Detaileri poolt tehtud ''Detailing'' kerehooldus hoida sinu vara müügiväärtust ning aitab kliendil säästa ka autopesu arvetelt. Meie poolt kasutatavad materjalid ja tehnika ei ole võrreldavad mõnesaja euroste ''Detailing'' pesu tegevate ettevõtete kvaliteediga. Detailer garaasist väljub iga auto parimas võimalikus seisukorras ning tulemus on alati kestev.

Sõiduki põhjalik puhastamine otsast lõpuni võtab kuni 5-7 päeva. Detailer ei tee kiireid otsi ega luba enda töödesse praaki. Meie kvaliteedinõudmised on keskmisest kõrgemad ja sõiduki taastamisele/kaitsmisele kuluv aeg on pikem. Detailer garaasis kasutusel olevad seadmed ja tehnika tagavad puhtuse kvaliteedi, mis ei ole võrreldav tava harja- või käsipesu kvaliteediga, ammugi mitte koduste vahenditega saavutatud tulemusega.

DETAILER TALVEPAKETT

Esimene lumi pole kaugel ja Teie sõiduk vajab talveks ettevalmistust. Üldjuhul mõeldakse selle all rehvide vahetust ja vedelike kontrolli aga unustatakse ära fakt, et Eesti kliima ja sõiduteedele puistatav keemia on sõiduki kerele laastava mõjuga:

* Sool rikub sõiduki pinda ja tekitab roostet
* Liiv kriibib värvipinda
* Talverehvid tekitavad olulisemalt rohkem mustust sõiduki kerele.
* Rohkem pori, liiva ja soola teie auto esiklaasil, kerel ja esituledel.


Rehvivahetus on elementaarne, aga korralik sõiduki kere töötlus vaha või keraamikaga kaitseb teie sõidukit teedele puistatava keemia eest .Auto püsib kauem puhtamana ja on lihtsam pesta, lisaks on ka turvalisem sõita kuna tänu klaasidele kantavale ainele on nähtavus oluliselt parem. Vaha või keraamikaga kaitstud auto ilusa pinna säilitamiseks piisab talveoludes vaid kord nädalas sõiduki selvepesulas loputamisest.

DETAILER TALVEPAKETT sisaldab:

* Auto ettevalmistust töötluseks
- mitmetasandiline pesu eemaldamaks saastet, pigi ja metallipuru teie sõidku värvipinnalt.
- sõiduki savitöötlus eemaldamaks viimseid jääke eelnevatest saasteainetest.
* Sõiduki kere läigestuspoleerimist ja pisemate kriimustuste eemaldamist.
* Sõiduki katmine vaha (kestvus kuni 6 kuud) või keraamilise töötlusega (kestvus al. 1 aasta).
* Sõiduki salongi kuivpuhastus (Lisateenusena saadaval salongi keraamiline töötlus).


Detaileri poolt töödeldud pind parandab nähtavust, kaitseb pinda liiva ja soola kahjustuste eest ning vähendab teie kulutusi talvisele autopesule.
* Selvepesulas piisab loputamisest – mustus ei nakku nii kergelt!
* Liiva ja soola mõju sõiduki kerele on viidud minimaalseks!
* Sõiduk püsib kauem puhas ning on keretöötlus tagab ilusa läike ka läbi talveolude!