PINNATÖÖTLUSED (VAHATAMINE JA KERAAMILINE KAITSE)


TEENUS KIRJELDUS AEG HIND  
Kaitsetöötlus püsivahaga Põhjalik pesu, saasteainete eemaldamine, vahatamine püsivahaga. 1 päev al. 165€ Broneeri
Keraamiline kaitsetöötlus 6+ kuud Põhjalik pesu, saasteainete eemaldamine, keraamiline töötlus. PS! Hinnale lisandub põhjalik poleerimine 1-2 päeva al. 360€ Broneeri
Keraamiline kaitsetöötlus 12+ kuud Põhjalik pesu, saasteainete eemaldamine, keraamiline töötlus. PS! Hinnale lisandub põhjalik poleerimine 1-2 päeva al. 545€ Broneeri
Sõiduki keraamiline kaitsetöötlus sõiduile annab teie süiduki värvipinnale püsiva kaitsekihi ning pikendab teie sõiduki eluiga ning tagab ka kõrgema turuväärtuse.

AUTO KERE KAITSETÖÖTLUSE KASUTEGURID:

* Keraamiline pinnatöötlus annab pinnale suurepärase vastupidavuse.
* Kaitseb sõidukit lindude väljaheidete, putukate ja ilmastikumõjude poolt tekitatud pinnaskahjustuste eest.< br /> * Vähendab rooste ja korrosiooni tekke võimalust.
* Töödeldud pind on hüdrofoobne (tõrjub vett ja mustust) ning mustus ei kinnitu pinnale nii lihtsalt – sõiduk püsib kauem puhas.
* Detailer poolt tehtud töötlusele kehtib sõiduki liiklus- kui ka kaskokindlustuse kaitse.
* Keraamiline kaitse on kordades püsivam ja tugevam kui vahatamine.

Töödeldud pinda tuleks ka järelhooldada vähemalt aastas korra, et tulemus kestaks veel kauem ning kaitsev kiht muutuks aina tugevamaks. Keraamiline sõiduki kaitsetöötlus on püsiv ning eemaldatav vaid masinlihvimise teel. PS! Seetõttu soovitame keraamilise (Rahvasõnutsi veel Nano ja detailing) katmise töid teostada vaid oma ala professionaalide juures ning veenduda, et keraamilise pinnatöötluse korral värvi pind ka eelnevalt poleeritakse! Poleerimata pinnale keraamikat kandes tulevad kriimud ja värvivead kordades paremini esile.